Jak kupić dług


Jeszcze nigdy kupowanie długów nie było tak łatwe. W poszukiwaniu interesujących Cię wierzytelności serwis NIEZAPLACONE.INFO możesz przeszukiwać po nazwie firmy lub numerze NIP. Wierzytelności osób fizycznych znajdziesz wykorzystując nazwisko lub numer PESEL. Oczywiście możesz sortować długi po wszystkich kryteriach ich publikacji, także po kwocie zadłużenia, czy przeterminowaniu.

Wchodząc w kartę konkretnej wierzytelności możesz złożyć wystawcy propozycję zakupu długu. W tym celu wypełniasz formularz podając swoje dane kontaktowe i oferowaną cenę.

Nie pozostaje Ci nic innego tylko czekać na kontakt ze strony sprzedającego. Jeśli zaproponowane przez Ciebie warunki są atrakcyjne z pewnością się odezwie, gdyż otrzymał Twoje dane.

Jako jedyni zabezpieczyliśmy naszą giełdę przed używaniem jej w celach niezgodnych z regulaminem i celem dla jakiego została stworzona. Dlatego też, do złożenia propozycji zakupu wymagane jest wpisanie specjalnego kodu, którego pobranie  (SMS)  jest jedyną płatną operacją na giełdzie.  Taka procedura pozwala uniknąć wysyłki wiadomości do sprzedającego nie powiązanych ze sprawą, a zwłaszcza kierowania do niego niezmówionych ofert handlowych.