Jak sprzedać dług


Sprzedawanie wierzytelności na giełdzie NIEZAPLACONE.INFO jest niezwykle proste. Natychmiast po prostym procesie rejestracji można już publikować wierzytelności. Pojedyncze długi zarejestrujesz przez formularz DODAJ DŁUG. Operacja jest całkowicie intuicyjna. Wypełniasz kolejne pola, zgodnie z podpowiedziami. Większą ilość wierzytelności możesz masowo eksportować do pliku CSV z własnego programu do fakturowania, a następnie wgrać taki plik do giełdy. Poprzez plik możesz aktualizować salda opublikowanych wierzytelności. Pamiętaj o podaniu aktualnego, zgodnego z prawdą salda wierzytelności. Nie zapomnij o cenie, jaką chcesz uzyskać z tytułu sprzedaży długu. W uwagach trzeba i warto napisać, kto jest faktycznym wierzycielem oraz  z czego dokładnie wynika dług.

Po wystawieniu wierzytelności dłużnik otrzyma automatycznie powiadomienie e-mail i SMS   z informacją o opublikowaniu długu na giełdzie oraz wystawcy długu.  Gdy znajdzie się potencjalny nabywca długu otrzymasz wiadomość e-mail z danymi kontaktowymi oferenta i proponowaną przez niego ceną. Sam oferent Twoich danych nie otrzyma. Od Ciebie zależy, czy podejmiesz z nim rozmowy, czy nie. Do czasu wyłonienia się kupca długu, Twój dłużnik jest motywowany do spłaty zobowiązania samą publikacją na giełdzie. Ogłoszenie o sprzedaży ma charakter publiczny i jest dostępne dla każdego użytkownika Internetu. Zawiera ono dane dłużnika oraz długu. Stale i wysoko się pozycjonuje w wynikach wyszukiwania Google.

Pamiętaj - nie jest ważne, czy dłużnik spłaci Ci dług, czy uda Ci się go sprzedać, Ty nic za to nie płacisz. A co jeśli Ci się nie uda: dłużnik nie zapłaci, kupiec się nie znajdzie? Nie ma sytuacji bez wyjścia. ,  Skontaktuj się z nami, coś poradzimy.